خانه / شیلنگ پلاستیکی آبیاری / خرید شیلنگ پلاستیکی درجه یک آبیاری

خرید شیلنگ پلاستیکی درجه یک آبیاری

برای اینکه بتوان جریان آب را به راحتی انتقال داد از روش های گوناگونی به این منظور کمک می گیرند که شیلنگ پلاستیکی آبیاری یکی از بهترین وسایلی است که برای این امر ساخته شده است. مواد اولیه به کار رفته در آن از نوع پلاستیک درجه یک است که این موضوع باعث دوام و ماندگاری فوق العاده بالای آن گردیده است.

خرید شیلنگ پلاستیکی درجه یک آبیاری

آشنایی با انواع شیلنگ پلاستیکی آبیاری

آشنایی با انواع شیلنگ پلاستیکی آبیارینکته ای که در ساخت این محصولات وجود دارد این است که شیلنگ باید انعطاف پذیر باشد تا بتوان آن را به راحتی جمع کرد و به مکان ها مختلفی انتقال داد.
البته نباید فراموش کرد که از این وسیله برای عبور سایر مایعات نیز می توان استفاده کرد و در اکثر محیط های صنعتی نیز بعضی از سیالات با کمک آن جابجا می شوند.
تفاوت لوله و شلنگ در انعطاف آن ها است و چنان چه جنس آن ها سفت و سخت باشد بهتر است که آن را لوله بنامیم.

شکل هندسی در شیلنگ ها معمولا به صورت استوانه ای است که باعث می شود جریان آب به راحتی در آن حرکت نماید و گیر نکند.
در مواردی که باغچه ها بزرگتر باشند باید از انواع شیلنگ پلاستیکی بزرگ تر آبیاری استفاده کرد تا بتوان آب کافی را به همه ی قسمت های زمین رساند.
هر چه بیشتر با ویژگی های یک شیلنگ آب مرغوب آشنا شوید، می توانید یک محصول خوب و مناسب را تهیه کرده و استفاده کنید.

مارک ایرانی شیلنگ پلاستیکی آبیاری

مارک ایرانی شیلنگ پلاستیکی آبیاری این محصول از ترکیب چندین پلاستیک با هم تشکیل می شود که به همین دلیل دارای استحکام زیادی است و اگر از ان مراقبت شود تا چند سال کار می کند.
نایلون و پلی اتیلن از مواد پایه ای برای ساخت این محصول هستند و سعی می کنند که آن ها را مطابق با استاندارد های روز و همراه با محیط زیست تولید می کنند.
یکی از معیار هایی که برای شیلنگ ها وجود دارد درجه سختی آن ها است که برای شرایط مختلف متفاوت خواهد بود.

شیلنگ ایرانی پلاستیکی دارای ضخامت متوسطی است و به دلیل وزن سبکی که دارد به راحتی توسط یک نفر جابجا می شود که یکی از مزیت های مهم آن محسوب می شود.
چنان چه حجم آبی که باید به گیاه و باغچه وارد شود بیشتر باشد باید به نسبت نیز از شیلنگ پلاستیکی ایرانی با قطر بیشتر و ضخیم تر کمک گرفت.
در سال های اخیر مارک های ایرانی وارد بخش تولید در این قسمت شده اند و محصولات مناسبی را در حوزه شیلنگ ها تولید کرده اند که ازغوبیت بالایی نیز دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طلوعی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: +989129383571
شماره ثابت: +982128421358
شماره فکس: +982128421358
کانال تلگرام: rasahose@
پست الکترونیکی: info@rasahose.com

پاسخی بگذارید

شيلنگ صنعتي