خانه / شیلنگ آب خرطومی / فروش شیلنگ آب خرطومی ایرانی

فروش شیلنگ آب خرطومی ایرانی

شیلنگ های خرطومی از پرفروش ترین شیلنگ هایی است که، از گذشته تا به حال توسط انسان تولید شده است، و شلنگ آب خرطومی نیز جزو آن می باشد. این نمونه محصولی است که داخل آن صاف بوده، و بیرون آن را به شکل برآمدگی هایی می بینید. اصلی ترین دلیل برای این برآمدگی ها، این است که مقاومتش در مقابل فشار و اجسام خارجی افزایش یابد. شیلنگ های معروف و صنعتی، از ماده ی معروفی به نام PVC تولید می شوند که، نوع خرطومی نیز جزو آن ها است. شیلنگ خرطومی از نازک به قطور آن، تولید می شود. در صنایع ساختمانی و برق کشی نیز مورد استفاده دارد. 

فروش شیلنگ آب خرطومی ایرانی

کاربرد شیلنگ آب خرطومی در صنعت

کاربرد شیلنگ آب خرطومی در صنعتبا وجود شیلنگ آب خرطومی، صنعت کشاورزی و صنایع دیگر از پیشرفت قابل ملاحظه ای برخوردار شده اند. بسته به نوع کاربرد این محصول، در متراژ و اندازه های مختلفی تولید می شوند. که در این جا به برخی از این موارد اشاره می کنیم. ۱-انتقال آب به همه جای زمین های زیر کاشت و کشاورزی ۲-انتقال انواع مواد مایع و گازی و پودری در صنعت های متفاوت ۳-انتقال آب و مواد مورد نیاز در صنایع ساختمانی ۴- و انجام دادن آزمایش های مختلف، بسیار به کار برده می شود.

انواع آن هم عبارتند از فنردار، پمپ آب، زه کشی، کامپوزیتی، استخوانی و غیره. هم چنین در رنگ بندی های متنوعی نیز تولید می شوند، که بارزترین این رنگ ها عبارتند از سبز، طوسی، آبی، سفید، صورتی، نارنجی و…سایز آن از نازک به قطور، و خیلی قطور می باشد. 

کیفیت مارک ایرانی شیلنگ آب خرطومی

کیفیت مارک ایرانی شیلنگ آب خرطومی

برخی از این محصولات به خاطر مکش فوق العاده آب در زمین های کشاورزی و کلا در این صنعت، مورد توجه ویژه ای قرار گرفته اند، که معروف ترین نوع آن، شیلنگ خرطومی آب است که برای آبیاری مزرعه های بزرگ به کار برده می شوند.

این مزیت می تواند برای این کالا از اهمیت زیادی برخوردار باشد. مارک شیلنگ آب خرطومی، اگر محصول مرغوبی باشد می تواند مشتریان زیادی را در آن سوی مرزها به سوی خود جذب کرده، و علاوه بر اشتغال زایی، می تواند ارز آوری مناسبی را برای کشورمان به ارمغان بیاورد.

امروزه تولید کنندگان زبادی در عرصه ی تولید انواع شیلنگ، مخصوصا نوع خرطومی آن، در پی پیشی گرفتن از یکدیگرند. البته خیلی بهتر است که، از این صنعت حمایت های لارم به عمل بیاید، تا تولید کنندگان این لوارم با آرامش خاطر به تولیدات خود بپردازند. خرید این محصول به صورت مستقیم، و از درب کارخانه مقرون به صرفه است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طلوعی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: +989129383571
شماره ثابت: +982128421358
شماره فکس: +982128421358
کانال تلگرام: rasahose@
پست الکترونیکی: info@rasahose.com

پاسخی بگذارید

شيلنگ صنعتي