خانه / شیلنگ کامپوزیت / قیمت شیلنگ تخلیه کامپوزیت

قیمت شیلنگ تخلیه کامپوزیت

در صنعت شیلنگ تخلیه کامپوزیت به دلیل مقاومت و شکل منحصر به فرد خود به سرعت جای شیلنگ های پلاستیکی را گرفت از این شیلنگ در صنایع نفتی و برای جابجایی نفت و مشتقات نفتی استفاده می شود. شیلنگ تخلیه بسیار محکم و مقاوم است و با تمام خصوصیات و ویژگی هایی که دارد از قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه برخوردار است.

قیمت شیلنگ تخلیه کامپوزیت

مشخصات شیلنگ تخلیه کامپوزیت

مشخصات شیلنگ تخلیه کامپوزیت برای تخلیه و یا جابجایی بسیاری از سیالات نیاز به انواع شیلنگ داریم تا چندی قبل از شیلنگ های پلاستیکی برای انجام این امور استفاده می شد ولی شیلنگ هایی از جنس کامپوزیت به سرعت جایگزین این شیلنگ ها شد.

شیلنگ های کامپوزیت دارای استحکام و مقاومتی بسیار بالا بوده و بسیار از عوامل فیزیکی مثل کشش و گرما و دما روی آن بی تاثیر بوده و نمی تواند به آن آسیبی برساند از طرفی این محصول آنقدر محکم است که عوامل شیمیایی نیز روی آن بی تاثیر است.

انواع شیلنگ کامپوزیتی در انواع قطر تولید شده است و بسته به اینکه چه نوعی از سیالات قرار است با آن جابجا شود از قطر های مختلف آن استفاده می کنند این کالا در انواع رنگ بندی نیز در دسترس تمام صنعتگران است انواع این شیلنگ دارای اتصالاتی از جنس آهن و چدن و برنج است که جنس این اتصالات نیز با انواع سیالات باید متفاوت انتخاب شود.

از انواع شیلنگ کامپوزیت تخلیه برای جابجایی و تخلیه سوخت و انواع مشتقات نفتی استفاده می شود و این کالا دارای خصوصیاتی ویژه و از استحکامی بالا برخوردار است ولی قیمت شیلنگ کامپوزیت با تمام این خواص از قیمتی بسیار عالی و منصفانه برخوردار است و تمام صنعتگران نفتی می توانند از این کالا ی عالی در انواع رنگ بندی استفاده کنند.

شرکت فروش شیلنگ تخلیه کامپوزیت

شرکت فروش شیلنگ تخلیه کامپوزیت شرکت تولید کننده شیلنگ تخلیه کامپوزیت انواع این کالا را از بهترین مواد اولیه و در ترکیب رنگی زیبا و بسیار مقاوم تولید کرده و آن را به شرکت های توزیع و پخش سپرده تا این شرکت ها انواع این کالا را در تمام شرکت های فروش پخش کرده و به راحتی در دسترس تمام مصرف کنندگان بگذارند.

تولید کننده سایتی در اینترنت تعبیه و راه اندازی کرده و در آن کانال انواع شیلنگ را ارائه داده دیگر کافی است مصرف کننده با جستجویی مختصر در اینترنت از انواع کالا مطلع شده و در صورت نیاز از انواع محصول ثبت سفارش و خریداری فرمایند.

فروش شیلنگ تخلیه در بازار با قیمتی بسیار عالی در نظر گرفته شده ولی اگر شما بخواهید این کالا را با قیمتی منصفانه تر تهیه کنید بهتر است با حذف واسطه کالا را به طور مستقیم و یا عمده خریداری فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طلوعی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: +989129383571
شماره ثابت: +982128421358
شماره فکس: +982128421358
کانال تلگرام: rasahose@
پست الکترونیکی: info@rasahose.com

مطلب پیشنهادی

شیلنگ کامپوزیتی 110

بزرگترین مرکز شیلنگ کامپوزیتی تخلیه سوخت

بزرگترین مرکز شیلنگ کامپوزیتی تخلیه سوخت عرضه مستقیم را در دستور کار خود قرار داده …

پاسخی بگذارید

شيلنگ صنعتي