خانه / شیلنگ فشار قوی سیم دار / صادرات شیلنگ فشار قوی سیم دار

صادرات شیلنگ فشار قوی سیم دار

صادرات شیلنگ فشار قوی سیم دار محصولی می باشد که توسط تعداد زیادی شرکت های تولیدی و بازرگانی انجام می پذیرد.

تولید کنندگان سعی و تلاش می کنند تا شیلنگ فشار قوی سیم دار را با کیفیت بالا تولید نمایند ، تا این محصول در بین محصولات کشورهای دیگر در بازارهای بین المللی دارای جایگاه باشد و حرفی برای گفتن داشته باشد.

صادرات شیلنگ فشار قوی سیم دار

آشنایی با شیلنگ فشار قوی سیم دار

آشنایی با شیلنگ فشار قوی سیم دار

این محصول شیلنگی می باشد که دارای چهار یا شش لایه سیم فولادی می باشد و برای کارهایی با فشار بالا استفاده می شود .

فشار کار توجه زیادی به اندازه و ابعاد دارد و متناسب با آن از صد بار تا هزار بار متغییر می باشد و تغییر می کند.شیلنگ هیدرولیک سیم دار محصولی می باشد که کاربرد فراوانی در جهت انتقال سیالات هیدرولیکی از جمله روغن ، نفت ، سوخت و…. را دارا می باشد.

کارایی شیلنگ فشار قوی سیم دار

کارایی شیلنگ فشار قوی سیم دار

شیلنگ فشار قوی سیم دار کاربردهای فراوانی در کارهایی با فشار کارایی بالا دارد و کاربرد شیلنگ فشار قوی سیم دار نیز در جهت انتقال سیالات هیدرولیکی از جمله روغن ، نفت ، سوخت ، روانکارها ، امولسیون و ….می باشد.

 کاربردهای دیگری از جمله آبیاری درختان و گیاهان موجود در باغ ها و باغچه هاو آبیاری قطری در زمین های کشاورزی و در آتش نشانی ها و در صنعت و غواصی زیر آب برای تنفس و در پزشکی و در هواکشی دارا می باشد.

آشنایی با طراحی شیلنگ فشار قوی سیم دار

آشنایی با طراحی شیلنگ فشار قوی سیم دار

طراحی شیلنگ فشار قوی سیم دار بسیار ساده می باشد که از چهار یا شش لایه سیم فولادی تشکیل می شود و کاربردهایی در جهت انتقال روغن ها با پایه نفت و ….دارا می باشد و براساس جنس به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که هرکدام دارای مزیت ها و ویژگی های خاص می باشند که عبارت هستند از: شیلنگ آلومینیومی ، شیلنگ پلی اتیلن ، شیلنگ فایبر گلاس ، شیلنگ عایق ، شیلینگ متریک ، شیلینگ پلاستیکی ، شیلینگ PVC ، شیلنگ لاستیکی ، شیلنگ سیلیکونی ، شیلنگ ضدرنگ ، شیلنگ تفلون می توان نام برد که هر کدام دارای کاربرد خاصی می باشند.

روش صادرات شیلنگ فشار قوی سیم دار

روش صادرات شیلنگ فشار قوی سیم دار

روش های متفاوتی برای صادرات شیلنگ فشار قوی سیم دار وجود دارد که عبارت هستند از:روش اول :سفر کردن به آن کشور و در مورد بازار آن کشور تحقیق و جستجو کنیم به صورت حضوری تا از کیفیت این محصول مطلع شویم ، روش دوم: از دوستان و اقوام و آشنایان خود کمک بگیریم که آن کشور چه شیلنگ ها نیاز دارد و کارایی بسیار بالایی دارد ، روش سوم : از فضاهای مجازی و اینترنتی درجهت صادرات این محصول نیز می توان استفاده کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طلوعی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: +989129383571
شماره ثابت: +982128421358
شماره فکس: +982128421358
کانال تلگرام: rasahose@
پست الکترونیکی: info@rasahose.com

پاسخی بگذارید

شيلنگ صنعتي